• Обновено
OceansBay Дланка Лист Плочи со Предници & Ножеви (75 Компјутери) - 10 Инчен Круг за Еднократна употреба Бамбус Плочи - животна Средина Пријателски, Рециклираат и Biodegradable

OceansBay Дланка Лист Плочи со Предници & Ножеви (75 Компјутери) - 10 Инчен Круг за Еднократна употреба Бамбус

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

Нашите екслузивно квалитет прави за еднократна употреба дланка лист плочи микробранова печка и замрзнувач безбедно.Користете го овој dinnerware како модерен и стилски алтернатива на хартија плочи.На трајни изградба и набитост направи овие дланка лист плочи идеална плоча. ✅ ПОДОБРАТ ПРЕНОСЛИВОСТА : да се Чува на презентација на вашиот оброк хаос-слободни и преносни со овие рачни рециклираат плочи.Секој Дланка Лист тркалезна Плоча мерки 10 инчи во дијаметар и е предаден во 25-count кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди