• Обновено
I00000 100Pcs Злато Пластични Плочи со Есцајг, Злато Dinnerware Поставите Совршен за Партија Свадба Вклучува: 20 Вечера Плочи 10.25, 20 Салата Плочи 7.5, 20 Злато Сребрениот Поставува

I00000 100Pcs Злато Пластични Плочи со Есцајг, Злато Dinnerware Поставите Совршен за Партија Свадба Вклучува:

Rating 
DEN 719.76

Залиха
Во магацинот.

ЗДРАВО : Овие злато пластични плочи и сребрениот се направени од 100% храна одделение пластика, BPA free и токсични-слободен за да се обезбеди безбедно јадење искуство за вас и за вашите гости.ЗДРАВ & ТРАЈНИ : Направена од потешки пластика, цврсти и издржливи, на тешки злато пластични партија материјали нудат сигурен сила и издржливост, да се обезбеди нема да нула или лесно да се скрши.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : домот злато за еднократна употреба плочи се сите збогатени со злато венчиња, но се грижи за чипка детали е отсечени не солидна дел на плочата.СИТЕ ИНКЛУЗИВНО DINNERWARE СЕТ : Злато за еднократна употреба dinnerware вклучува 20 вечера плочи, 20 салата плочи, 20 предници, 20 ножеви, 20 лажици, Идеја за било настани, здрав изградба противи кршење, виткање и кршење.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Злато пластични свадба плочи ќе искра како ќе вино и вечераат вашите гости во ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста, Роденден, Graduations, Годишнина, Свадби и сите прилики.ВИСОК-КВАЛИТЕТ : Злато пластични вечера плочи се стручно направена со користење на тешка категорија пластична конструкција која е отпорна на кршење, виткање и кршење.ОБНОВЛИВИ : Ако претпочитате употреба на злато и бела плочи повторно за идните настани, можете да измијте ги со рака и повторно да се користи.Не машина за миење на садови и микробранова безбедно.Ви благодариме за вашиот избор и поддршка.Сакаат да уживаат во ЗДРАВ & ЗЕЛЕНА ЖИВОТОТ со нашите производи!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди