• Обновено
BUCLA 30Guest Јасни И се Искачи Злато Пластични Плочи Со Розово Злато Пластични Сребрениот& Еднократна употреба Пластични Чаши - Розово Злато Rim Пластични Dinnerware Идеална З

BUCLA 30Guest Јасни И се Искачи Злато Пластични Плочи Со Розово Злато Пластични Сребрениот& Еднократна употреба

Rating 
DEN 1271.76

Залиха
Во магацинот.

БЕЗБЕДНА И ЗДРАВА : материјалот е 100% храна-одделение пластика и не содржи BPA.Нашите розово злато пластични плочи нема да имаат некакво влијание врз вашето здравје.Ве молиме да ги користат со доверба.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН : Овие се јасни и се искачи златни плочи имаат ист облик како цвет, со што овие пластични плочи се чувствуваат како убави цвеќиња, ги красат вашата маса.УДОБЕН ЖИВОТ : Можете да ги исфрли овие зголеми златни плочи и расположливиот сребрениот по користење на нив, не е проблем на чистење на вашата маса, и ќе имате повеќе слободно време.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ : Овие се зголеми злато за еднократна употреба плочи и пластичен прибор за јадење се погодни за сите видови на субјекти.Елегантен изглед ќе го носи префинето чувство за на трпезариска маса и ја подобрува јадење искуство за сите.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние се стави на клиентите искуство во прв план.Ако постои било каков проблем со овие јасни и се искачи злато пластични плочи , можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг искуство.Safe суровини и не содржат токсични или штетни хемикалии, нека ти се чувствуваат слободни да го користите.Спаси се исчисти време да перење на големи количини на пластични садови за храна и пуштање во вашите раце.Направи да имаат повеќе време со семејството.Овие пластични плочи се за еднократна употреба производи, така што тие може да биде фрлена во корпата за ѓубре по употребата, дека ќе имаат повеќе слободно време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди