• Обновено
WDF Сребро Пластични Плочи со Пластични Предниците-6 100 Квадратни Расположливиот Десерт Плочи со Сребрен Раб&100 Мали Мезе Предници

WDF Сребро Пластични Плочи со Пластични Предниците-6 100 Квадратни Расположливиот Десерт Плочи со Сребрен Раб&100

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

Вашите гости ќе се неверојатно како тие ги гледаат најубаво dinnerware сет.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Едноставен и модерен дизајн, нашиот 100pack 5" сребрена десерт предниците(мини гранки) се поклопува и со 100pack 6" сребро плочи.Толку згоден и пуштање во вашите раце.НАШИОТ БРЕНД - WDF Вашиот едно извор за квалитет на домот за еднократна употреба пластични садови во попуст цени!Нашите главни производи вклучувајќи пластика предници, ножеви, лажици, пластични чинии, чаши, чинии, dessertware, служат лента итн.СОВРШЕН ЗА СИТЕ НАСТАНИ : Вашиот Роденден, деца партија, банкет вечера, угостителство настан, средба, ангажман партија, свадби, празник.БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ : 100% храна одделение, не-токсични, BPA-free пластични!Оние 6" сребрена Божиќ плочи и пластични предници се безбедни сте вие и вашите гости.Рака мие-ве Молиме да се мијат трајни пластични капаци, пластични сребрениот со рака, не се стави во Микробранова печка и машина за миење на садови.На животната СРЕДИНА - Користење на храна одделение, не-токсични, BPA-free, издржливи материјали може да се рециклира за да ви помогне да заштедите на животната средина и намалување на јаглерод стапало.Обновливи-ве Молиме чиста и сува на садови, се чуваат на суво место за следната употреба.ИЗДРЖЛИВИ ПАКУВАЊЕ - Користење на здрав заврши и повеќе дебели боја кутија може да се заштити партија плочи и сребрена пластична flatware се избегне било каква штета во транзит!ОДЛИЧНО!!!ИСЧИСТИ И заштеда на ВРЕМЕ - Кога странката е завршена, можете да потрошите повеќе време со семејството и помалку време за чистење на валкани пластични садови или да ги задржи и повторна употреба тоа.Можете да го користите овој елегантен сребро предници за десерти како мини слоевит торта, ices, сладоледи, минијатури, ореви, чоколади и повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди