• Обновено
DaYammi 30Guests се Зголеми Златни Плочи & Розово Злато Пластични Есцајг, 210PCS Злато се Зголеми Расположливиот Dinnerware Сет Вклучуваат 30 Вечера Плочи, 30 Десерт Плочи, 30 По Валан

DaYammi 30Guests се Зголеми Златни Плочи & Розово Злато Пластични Есцајг, 210PCS Злато се Зголеми Расположливиот

Rating 
DEN 1245.36

Залиха
Во магацинот.

Нашите главни производи вклучувајќи пластика есцајг, пластични капаци, пластични чаши, партија dinnerware сет, хартиените салфети, пластични коцки и сл.Сакаат да уживаат во ЗДРАВ & ЗЕЛЕНА ЖИВОТОТ со нашите производи!. 30 Нож големина : 7. 30 Вилушка големина : 7.Исто така, бидете одличен подарок за луѓе кои сакаат лесно забавни.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овие јасно се зголеми златни плочи се користат извонредна технологија на производство. 30 Хартиени Салфетки. 30 Првенство големина : 9oz.Но, бидете свесни дека сос или супи може да протекуваат низ чипка рабови. 30 Десерт плочи големина : 7. 30 Вечера плочи Големина : 10.ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКИ : Роза злато свадба плочи се совршени за било каков вид на настани, како што се Семејството Партија, Свадба Прием, Годишнини, денот на Благодарноста, вечера Божиќ, Нова година и повеќе.Ниту микробранова печка, ниту машина за миење садови безбедно.Силна дното може да се одржи повеќе храна која овозможи да уживате во вашата вечера подобро, водоотпорен и отпорен на гребење на површината за да може лесно да се употреби или да се рециклира.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Octagonal розово злато пластични таблички за еднократна употреба се два зголеми златни венчиња и јасно чипка дизајн се елегантни, high-end изгледа дека ќе додадете еден убав допир од интерес за место на поставување.Ние сме посветени на производство на високо-квалитетни партија резерви.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие се зголеми злато пластични вечера плочи се за еднократна употреба или за повеќе употреби, може да се фрли овие златни украси собата далеку по партијата и имаат добро време!Или можете да измијте ги со рака и повторна употреба нив.Здрава & SAFE : Роза Злато пластични плочи изработени од 100% храна одделение пластика, сите наши злато се зголеми расположливиот сребрениот се целосно безбедно, BPA free и не содржат токсични или штетни супстанции, понуда на здрава за вас и вашето семејство, пријатели или гости.

Основни карактеристики

Најдобри понуди