• Обновено
SPNEC Десерт Чинија со Вилушка Постави Златен Сјај Плоча Вилушка Погоден за 10 Луѓе Роденден, Свадба Партија (Боја : A)

SPNEC Десерт Чинија со Вилушка Постави Златен Сјај Плоча Вилушка Погоден за 10 Луѓе Роденден, Свадба Партија

Rating 
DEN 8496.24

Залиха
Во магацинот.

Златниот сјај вечера плоча пластична вилушка е изработен од тврда пластика, не содржи BPA, е и може да се справи со топла, ладна и мокра храна без истекување или одлевање.Светли бои : златен сјај диск е сјајна, што може да се направи вашето семејство активности или партии повеќе рафинирано.Погодност : овие златен сјај садови, кога не ги користите, вие не мора да се грижите за отфрлајќи нив.десерт плочи и десерт гранки не може да се загрева во микробранова печка, но може да се мијат во машина за миење садови.Прилики : забави, свадби, ручеци, семејни дружења, ангажирање лица, скара, вечери, забави, родендени, carnivals, пензионирање прослави, излети, buffets, угостителски услуги, итн.Златниот сјај вечера плоча пластична вилушка е изработен од тврда пластика, не содржи BPA, е и може да се справи со топла, ладна и мокра храна без истекување или одлевање.Светли бои : златен сјај диск е сјајна, што може да се направи вашето семејство активности или партии повеќе рафинирано.Погодност : овие златен сјај садови, кога не ги користите, вие не мора да се грижите за отфрлајќи нив.десерт плочи и десерт гранки не може да се загрева во микробранова печка, но може да се мијат во машина за миење садови.Прилики : забави, свадби, ручеци, семејни дружења, ангажирање лица, скара, вечери, забави, родендени, carnivals, пензионирање прослави, излети, buffets, угостителски услуги, итн.Боја : golden Size : плоча 6.3 во, вилушка 5.7 in Material : храна одделение plastic Quantity : 20pcs Number на корисниците : 10 Packing листа : 1*20pcs плоча и вилушка set20pcs вечера плоча и вилушка поставите содржина : 6.3 во десерт плоча*10, 5.7 во мали вилушка*10.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди