• Обновено
1 Пар Barbell Тежина Плоча, Леано Железо Barbell Тежина Пршлен, 3-Дупка Рака Плоча, Мажи Фитнес Barbell Додатоци

1 Пар Barbell Тежина Плоча, Леано Железо Barbell Тежина Пршлен, 3-Дупка Рака Плоча, Мажи Фитнес Barbell Додатоци

Rating 
DEN 2015.76

Залиха
Во магацинот.

Ќе добиете : 2 x тежина диск.Противтежа плоча, материјал : Насликани леано железо, направени од цврсти и издржливи материјали, со 6 различни противтежа видови, погоден за сите стандардни противтежа барови.Варијации : 1.25 кг, 2.5 кг, 5 кг, 10 кг, 15 kg) и 20 кг.Само слободен тежина може да се обезбеди дека сите големи мускулни групи може да работи правилно, со тоа обликување на тело во соодветен и симетрични пропорција.Може да се инсталира на краток, долг, завиткан barbell барови.Идеален за мултифункционален и ефективна обука или сила вежби во домот сали за вежбање и фитнес центри.Нашите професионални тежини се многу издржлив и лесен за користење на подот, па тие не се само професионална опрема за вежбање за спортски сали, но исто така се идеални за дома сила вежби.Можете да го користите моќен мулти-функционален фитнес програма да се направи сила вежби за да се обезбеди целосна тело вежба.Технички детали : Центар дупка : 25мм / 50mm Material : Насликани фрлија iron Color : Black Quiet и подот friendly Kilogram спецификации на сите disks Variants : 1.25kg2.5kg5kg10kg15kg20kg Package : 1 пар на дискови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди