• Обновено
Крофни Роденден Табела Опфаќа (Розова, 54 x 108 во, 3 Парчиња)

Крофни Роденден Табела Опфаќа (Розова, 54 x 108 во, 3 Парчиња)

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

КРОФНА ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Вклучува 3 пластична маса, се покрива со шарени крофна sprinkles; идеален за вашиот крофна партија украси.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ПОВРШИНИ : Чувајте ги вашите маси дамка-слободни од истури млеко, сок, или сода, и да се спречи гребнатини од било предмети како боички, фломастери, и лепак; лесно да располага по употребата, или едноставно ги чисти за повторна употреба.МУЛТИ-ЦЕЛ : Не само за маси, висат на овие пластични tablecloths на врати, или ѕидови за да се создаде декоративни фото позадина за сите ваши гости да уживаат во.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработени од квалитетна пластика; лесни, трајни и се за еднократна употреба.ДИМЕНЗИИ : Секоја табела покрие мерки околу 54 x 108 инчи.Нема повеќе да се грижиш за децата одлевање пијалоци за време на партија или да прави хаос, а тоа е уметност и занаети.Едноставно се фрли крофни маса крпа по користат и трошат помалку време за чистење и повеќе време за уживање во партијата!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди