• Обновено
22 КОМПЈУТЕРИ Бубамара Роденден Украси Кравица Роденден Банер Црна, Црвена Латекс Балон ЈП Бубамара Tablecloth Polka Точка Бубамара Партија Материјали за Бубамара на Тема

22 КОМПЈУТЕРИ Бубамара Роденден Украси Кравица Роденден Банер Црна, Црвена Латекс Балон ЈП Бубамара Tablecloth

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

Она што ќе добиете : ќе добиете 20 парчиња од латекс партија балони и 1 парче tablecloth, 1 пакет банер вклучувајќи и 20 парчиња знамиња; Бубамара украси за роденден може да ги задоволи вашите разни украсување потреби и замена, и исто така можете да ги споделите екстра износ со вашите пријатели и членови на семејството.5 x 9 нозете На кравица среќен роденден банер : прибл.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува. 18 x 28 см/ 7 x 11 инчи Гумени латекс балон : околу 12 инчи во должина Пакетот вклучува : 20 Парчиња од латекс партија балони 1 Парче tablecloth 1 Пакет банер Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Празнична атмосфера : бубамара украси се дизајнирани со таписерии и деликатна елементи, кои се деликатни материјали за внатрешна и надворешна страна, бубамара партија оркестарот може да се направи вас и вашите пријатели повеќе радосните да уживате во партија.Поволни outlook : со прекрасна бубамара на балони и мешање на бои, дама грешка партија услуги имаат силен атрактивен изглед, што е доволно за да се привлечат луѓе, постигнување на убаво декоративен ефект, оставајќи длабок впечаток.5 x 9 метри, на кравица среќен роденден банер мери прибл. 18 x 28 см/ 7 x 11 инчи, гумени латекс балон мери околу 12 инчи во должина; соодветна големина може да помогне да се направи деликатна одликувања; ве Молиме проверете ја големината дали ги задоволува вашите потреби пред купување.Спецификации : Боја : како на фотографии е прикажано Големина : големината на tablecloth : за 1.Широка примена : можете да го користите бубамара партија материјали за бебе туш да декорирате вашиот роденден, бебе туш партија, среќен роденден партија, партија балони украси се погодни за широк спектар на ситуации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди