• Обновено
Извезена Tassel Tablecloth Памук, Лен Навремено Бесплатен Анти-Бледнее Правоаголник Tablecloth Перат Прашина-Доказ Табела Покритие за Кујна Dinning Партија(Светло Сина, 55 X 94 Инчи)

Извезена Tassel Tablecloth Памук, Лен Навремено Бесплатен Анти-Бледнее Правоаголник Tablecloth Перат Прашина-Доказ

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Спецификации : Боја : Светло Кафе,Светлина Blue Size : 55 x 94 Инчен,одговара за 6-8 места правоаголник tables Shape : Rectangular Material : Памук Linen Fabric Тип : 30% Памук, 70% Лен Чистење и Одржување : Кога перење, треба да се напомене дека тоа не е погоден за користење кајгана да се исчисти, кое лесно ќе ги доведе до бледнее бојата на производот.За Повеќе Наврати : Лен Tablecloth веднаш може да се подобрат убавината на табелата, додека за заштита на маса на површината.Собори сува на ниска топлина или да се постават рамен да се исуши, многу лесно да се чисти, меки и удобни, не pilling.Оваа правоаголник tablecloth се користи за да ги красат трпезариска маса, и тоа може да се направи на храната изгледа повеќе вкусни и да се зголеми вашиот апетит.Анти-Навремено & Анти-Смалуваат : Оваа табела платно е направен од висок квалитет на еко-пријателски тешки Полиестер лен, што го прави мека и мазна, со исклучителна tassels да се направи вашата маса повеќе убави.

Основни карактеристики

Најдобри понуди