• Обновено
Сан Tungus Одмор Партија Правоаголна Бела Чипка Tablecloths, 60 x 90-Инчи Бела Снегулка Модерна Божиќ Чипка Табела Облека Маска

Сан Tungus Одмор Партија Правоаголна Бела Чипка Tablecloths, 60 x 90-Инчи Бела Снегулка Модерна Божиќ Чипка

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Чипка. 1.Оваа бела чипка tablecloth ќе работи за подобрување на вашиот Божиќ поставка и да се создаде славенички атмосфера. 2.Поставете снегулка на врвот нашите tablecloths да се создаде Божиќ сцени,покрај тоа,чипка материјал додава елегантен и домаќинска изглед на вашиот маса амбиент и совршена декорација Божиќ позадина за вашата трпезариска маса, камин, мантија и така натаму. 3.Изненадување на вашите пријатели, создавање на совршен амбиент за вашиот Божиќ или други лица со елегантен ангел белата тантела оркестарот додатоци. 4.100% трајни полиестер која е мека и издржливи,шиење на работ со лемење железо, машина перат, боја нема да избледи, лесни да се свитка и продавница. 5.Може да ги користите на вашиот кафе крајот маси на Божиќ или како doilies под или дневна соба светилки.Добра декорација за Божиќ партија за да додадете Божиќ атмосфера.Оваа забава снегулка декорација табела платно е совршен за било Божиќ партија.Белата сложена лист веб tablecloth дизајн го прави совршен украс да се користи како дел од вашето Божиќ сцена и навистина да помогне во собата на среќни и славенички расположение.За Бела Снегулка Божиќ Маса Облека ♥Текстилен Материјал : Полиестер (Квалитет Може да Смета На : еднократно! 100% полиестер, навремено отпорни) ♥Ткаат Тип : Бела Чипка ♥Миење Тип : Тоа е лесна за употреба и чиста.Лесен за складирање и поклопецот, машина за миење. ♥Боја : Бела ♥Димензии : 60x90 Инчи Правоаголна Функционира одлично како шалче за солидна боја tablecloth или по сопствена, елегантна и лесен начин да се трансформира во вашата маса.Внимание Превозот : Нормално изберете Стандардна Изразат за 7-20 дена.Ако треба да пристигне брзо, само ги собереш на Забрзана Испорака за 3-7 дена.

Основни карактеристики

Најдобри понуди