• Обновено
Ruisita 2 Пакет Црното Злато Маса Крпа Покрие Среќен Роденден Tablecloth Партија Tablecloths Правоаголна Маса Крпа Маска за Внатрешна или Надворешна Партии Родендени

Ruisita 2 Пакет Црното Злато Маса Крпа Покрие Среќен Роденден Tablecloth Партија Tablecloths Правоаголна Маса

Rating 
DEN 285.12

Залиха
Во магацинот.

Пакетот вклучува : 2 пакети црното злато табела облека, со големина на tablecloth е 137 x 274 cm/53.9 x 107.8 инчи; исто така можете да лесно да се свитка нив или се сечат со ножици на саканата големина, или можете да splice нив во поголеми димензии.Уникатен дизајн : убава златна точка печатење изгледа нежни и романтични; правоаголна tablecloth со "Среќен Роденден" зборови, оставајќи едно празно во средината, едноставен, но не и монотоно, може да биде добар натпревар со сите видови на садови, нека секој како партија време.Одлични материјали : партијата табела маска е направена од високо квалитетни материјали, кои се водоотпорни, лесно да се чисти, и повторна употреба; погоден за повеќето настани и донесе олеснување во секојдневниот живот.Лесен за користење : сет на црното злато табела облека може да се заштити вашиот правоаголна маса од храна и пијалок, изработка на чистење работа по партија полесно и побрзо; по употребата, само се тркалаат на tablecloth и да се справи.Широк спектар на употреба : овие tablecloths се погодни за роденденски забави, свадби, Божиќ, денот на Благодарноста вечери, излети, скара, различни партии, и многу други тематски настани; исто така, можете да се чувствуваат слободни да одговара на друга тема tablecloths за да се постигне саканиот ефект.Спецификација на производот : Материјал : PEVAColor : Црна Gold Size : 137 x 274 cm/53.9 x 107.8 inches Quantity : 2 Производ вклучува : 2 x Црното Злато "Среќен Роденден" Tablecloths.

Основни карактеристики

Најдобри понуди