• Обновено
Црвено Plaid Проверете Tablecloth - Бафало Plaid Tablecloth - Црвена Карирани Tablecloth - Селектирани Tablecloth - Црвена Памук Tablecloth - Plaid Tablecloth (63 X 109, Селектирани (Црвена и Бела))

Црвено Plaid Проверете Tablecloth - Бафало Plaid Tablecloth - Црвена Карирани Tablecloth - Селектирани Tablecloth

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

Сите бои кои се користат се природно и безбедно.Благодарение на нашите дизајнери и занаетчии тим за handcrafting дел од ремек-дело на burlap tablecloth.Затоа, иако имаме додадени модели и бои да се направи tablecloths изгледаат повеќе привлечни, ние се придржуваме до нашата филозофија на изработка само природни производи кои ќе не предизвикуваат штета на животната средина.На tablecloths се дизајнирани со традиционалните бивол проверки.ОБНОВЛИВИ И ТРАЈНИ Црвени и бели селектирани tablecloth : Бафало Проверете Памук Tablecloth е одржлива алтернатива за пластична и полиестер tablecloths, Црвениот plaid tablecloth има hemstitched агли кои ја даде трајност, уредни изглед, и удобно седење за 4-6 луѓе.ЛЕСНО ЗАШТИТА НА ЦРВЕНО PLAID TABLECLOTH : Селектирани Tablecloth Машина перат, еднократно, и отпорни на нечистотија.Црвено памук tablecloth можете да го користите без никакви нервози.Нашите plaid памук tablecloth има направено Големина 63 X 109" со Црвена и Бела Боја 2" полињата.Нашите дизајни се класичен да се задржи вашата маса стилски додека, исто така, нуди најдобри угледот на заштита.Селектирани tablecloth hemstitched агли за луксузен изглед.Памук plaid tablecloth препорачува миење на нив на нормално ниво на вода и пеглање на нормално ниво на вода и пеглање на 40 степени целзиусови степени.Било да е тоа за вашата трпезариска маса, кујна на маса, за статистика табела, кафе на маса, или отворено маса Памук Plaid tablecloth ќе го направи тоа изгледа атрактивно.ВИСОК-КВАЛИТЕТ БИВОЛ PLAID МАСА КРПА : Ова е weaved со памучна ткаенина што го прави лесен за редовна употреба.Потекнува од 1850 година, шармот на проверки продолжува да владее срца низ.Пријатели и семејството од сите возрасти можат да се релаксираат и да го прослават внатре или надвор, без грижи за неговата лесна грижа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди