• Обновено
Newbridge Burke Tartan Црвена и Зелена Plaid Божиќ Печати Винил Фланелен боксери Поддржан Tablecloth, Класичен Одмор Tartan Plaid Божиќ Лесно се Грижи Избрише Чисти Tablecloth, 60 Инчи x 102 Инчен

Newbridge Burke Tartan Црвена и Зелена Plaid Божиќ Печати Винил Фланелен боксери Поддржан Tablecloth, Класичен

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

КАРАКТЕРИСТИКИ : Убава Лесно се Грижи Винил Кујна и трпезарија Tablecloths за Зимски Празник, Божиќ и Нова година Јадење, Забавни, Партии, Излети, Ресторани и Кафетерии.ГОЛЕМИНАТА : 60" x 102" Триаголник / Правоаголник (152 x 259 cm) - се Вклопува табели од 36 Инчи x 76 Инчен 48 Инчи x 90 Инчен - Седишта за 8 до 10 Луѓе – Правоаголник/Триаголник.Како пластика, лесен-за нега на винил површината може да се избриша се чистат со влажна крпа или сунѓер.Од Одмор Колекција од Newbridge.

Основни карактеристики

Најдобри понуди