• Обновено
Grelucgo Везени Божиќ Празник Свети Дрво Tablecloth (69 Инчи Круг Tablecloth)

Grelucgo Везени Божиќ Празник Свети Дрво Tablecloth (69 Инчи Круг Tablecloth)

Rating 
DEN 935.76

Залиха
Во магацинот.

Сатен.Увезени.погоре наведени големина е tablecloth е големина, не големина на табелата, со Седиште 4 до 6 луѓе.Одлична изработка, убаво детални, високо квалитетни, трајни.Изработен од сатен ткаенина, убава длабоко црвена боја, за Божиќните празници.Табела тркачи, место душеци, круг doilies, valance и mantel шамија на истиот дизајн се сите достапни.Машина или рака изми, лесно да се пеглаат; нема боја работи; не го соберете.

Основни карактеристики

Најдобри понуди