• Обновено
Newbridge Барселона Луксузни Damask Ткаенина Tablecloth, Полиестер, Не Железо, Почвата Отпорни трпезарија, Партија Банкет и Празник Tablecloth, 70 Инчен Круг, Антички Бела

Newbridge Барселона Луксузни Damask Ткаенина Tablecloth, Полиестер, Не Железо, Почвата Отпорни трпезарија,

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

!00% Текстура Дамка Отпорни Полиестер.Појавување на Салфетки се продаваат во сетови 4 Достапни бои : Црвена, Златна, Темноцрвена, Ловец и Сива боја.Совршен за денот на Благодарноста, Божиќ, Празник, Божиќ и Нова година декорирање за вечера забави, свадби, банкети, празник забавни и секојдневна употреба.Барселона Damask ткаенина tablecloths функција луксузен традиционалните ширум среден формат ткаени damask дизајн со суптилна визуелна текстура.Барселона Луксузни Damask Ткаенина Tablecloth од Newbridge, 100% Полиестер, Не Железо, Почвата Отпорни трпезарија, Партија Банкет и Празник Tablecloth, 70 Инчен Круг, Антички Бела.Лесно се Грижи 100% полиестер изградба е машина перат во студена или топла вода - хлор.Одговара на тркалезни маси од 20 Инчи x 58 Инчен Дијаметар и Седишта 4 до 6 Луѓе.Собори сува на ниско прилагодување и бара малку или без пеглање.Машина перат и собори сува и бара малку или без пеглање.Барселона Damask tablecloths се достапни во избор на 10 големини и појавување на салфетки. 100% полиестер изградба е лесно грижа и почвата кои се отпорни.Одлична за употреба со возрасни и деца дома или во комерцијална settings.

Основни карактеристики

Најдобри понуди