• Обновено
Крајната Текстилни Faux Burlap - Хавана 60 x 120-Инчен Правоаголна Tablecloth - Кошница Ткаат, Ловец Зелена

Крајната Текстилни Faux Burlap - Хавана 60 x 120-Инчен Правоаголна Tablecloth - Кошница Ткаат, Ловец Зелена

Rating 
DEN 1333.92

Залиха
Во магацинот.

100% Полиестер.Произведено во САД и Увезени.Правоаголникот tablecloth мерки 60 x 120 инчи во страни; идеален за употреба како шалче или topper, на 6 и 8 нога банкет маси.Лесна; еден-парче дизајн.Машина перат ткаенина; дамка & навремено отпорни.Селски елеганција за дома за јадење, вежбање на отворен настан, или партија употреба.Се стилски изглед на вистинска burlap без физички недостатоци на јута. 100% Полиестер, Хавана Faux Burlap има кошница ткаат и е машина перат.Се создаде рустик и елегантен изглед на природна текстура без да се жртвува перформанси.Хавана Faux Burlap е дамка и брчка отпорни.Поради варијации во компјутерски монитори, бои, нијанси може да се разликуваат во изглед од екранот на екранот.Бројот на парчиња по пакет е еднаква на пакет име.Ве молиме пребарување Крајната Текстилни за појавување и комплементарни елементи во сите форми и големини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди