• Обновено
Tablecloth за Виткање Маса-Опремени Правоаголна Маса Крпа Пластични Винил Поддржани со Еластична Rim - за Божиќ|Партии, Пикник (Светло Сива, 6 ft, 32x72 инчи)

Tablecloth за Виткање Маса-Опремени Правоаголна Маса Крпа Пластични Винил Поддржани со Еластична Rim - за Божиќ|Партии,

Rating 
DEN 357.60

Залиха
Во магацинот.

ЕФИКАСНА ЕЛАСТИЧНА ДИЗАЈН со внатрешно еластична надеж на сите на пат околу, така што ќе висат над околу маса цврсто!Не влече, tugging, вкусовите или сè што се разнесени одново и менувањето кога луѓето се движат од табелата.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : значи имаме 7 големини, 3 ФТ, 4 FT, 5 FT, 6 FT, 7 ФТ, 8 FT, 9 ФТ, ве Молиме да се прилагоди било која големина на tablecloth, големината на табелата, погоден за површини со рабови до 3 инчи дебела '.Постои поголема големина.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ & ОТПОРНИ на ВОДА, така што ќе се чистат во еден момент!Избрише тоа колку сакате - боја нема да исчезнат ВО СИТЕ!Тоа е направена од највисок квалитет PEVA - тоа ќе се одржи за да се носат и солза.Тоа е создаден да трае, па затоа користете & уживаат во маса крпа, повторно & повторно.ПРАКТИЧНО КОРИСТЕЊЕ значи тоа може да биде инсталиран & отстрани лесно страна на едно лице.НЕМА ГУЖВА!Таа го спасува било подготовка време!По употреба, избрише, сува и лизгајте го задниот исклучување на табелата и поклопецот далеку за следниот пат.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН ЗА СЕКОЈ ПОВОД, во градината, од патуваат на пикник маса или славејќи - најдобриот избор за вашата специјална пригода!Овие Tablecloths се совршени за двете затворен & отворено забавни страни.Тие доаѓаат во атрактивна, практични и стилски шарени бои.

Основни карактеристики

Најдобри понуди