• Обновено
Pocass Флорални Tablecloth Пролет Лето Диви Цвет Пеперутка Tablecloths Правоаголна Маса Крпа Водоотпорен Табела Покритие за Велигден Јадење Празник Партии (60 x 84 Инчен)

Pocass Флорални Tablecloth Пролет Лето Диви Цвет Пеперутка Tablecloths Правоаголна Маса Крпа Водоотпорен Табела

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

2 Дизајн : дизајнот опишува на процутот пролет градина во живописни нијанси со среќен пеперутки, која е елегантна и око-фаќање, може да додадете свежо ново чувство за секој простор.Тоа претставува класична црна флорални дизајн со шарени пеперутки, кои ќе заличи вашето трпезарија и дома внатрешни работи, додека за заштита на вашата маса од гребнатини.Не кајгана.Спецификации : Модел : цвеќиња и пеперутки, од една страна шема Материјал : Полиестер, и тоа е потрајни од памук Големина : 60x84inch/153x213cm, 60x120inch/153x306cm Погоден за : Правоаголник Табела Пакетот Вклучува : 1 x Флорални Tablecloth Warm Совети : 1.Број 3 за Користење : За водоотпорен материјал на нашата пролет лето tablecloth може да се заштити маса од дамките и гребење во вашиот секојдневен живот.За живописни бои, ве молиме да се мие со ладна вода.ВОДООТПОРЕН TABLECLOTHS : Кога пијат seeps преку tabletop, не грижете се и стискаш на течност, нашите цветни tablecloths може да се направи паднатите течни брзо congeal заедно, без успеваат.На полите е дизајниран со преклопени граница и парична казна крои да се обезбеди елегантен изглед и да не се изгубат конците.Ве молиме да се разбере мал боја се разликуваат од производ поради различни светлина и екранот.Ве молиме овозможи 1 - 2cm (0.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ TABLECLOTH : Ова издржлив и лесен за чистење флорални маса крпа е направен од 100% премија полиестер ткаенини.Табела облека големина ≠ Табела големина, ве молиме да се измери вашата маса да се зголеми двојно проверете должина и широчина; 2.ДОБРО СОЗДАДЕ ДИЗАЈН : Нашите домот флорални tablecloth е инспириран од софистицирани античките mural модели.ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : На пролет лето диви цвет пеперутка tablecloth може да ги красат вашата маса, во кујна, трпезарија, или за активности на отворено како пикник и кампување.

Основни карактеристики

Најдобри понуди