• Обновено
2 Парчиња Црвени и Бели Шарени Tablecloth Пластична Лента Табела Покрие Карневал Циркус Tablecloths Водоотпорен Правоаголник Tablecloth за Одмор Партија Пикник Декорација, 54 x 107

2 Парчиња Црвени и Бели Шарени Tablecloth Пластична Лента Табела Покрие Карневал Циркус Tablecloths Водоотпорен

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Повеќекратна Употреба Повод : овој црвено бели шари пластични tablecloth можат да бидат применети на различни страни; како што карневал забава, роденден, празник Божиќ материјали и 80-те лица или активности;тоа е исто така погоден за farmhouse ги активности, внатрешна и надворешна јадење повод и пикник партии.Карневалот Партија Украси : оваа пластична Лента tablecloth главно се печатени со црвена и бела линија на моделот; освежување и фестивал; боја изгледа светла и чиста; погодни за украсување на карневалот партија, или појавување на други карневал украси, како што карневал знаме и салфети; во голема мера додадете силен празнична чувства.Количина и Големина на : овој пакет вклучува 2 парчиња Црвени и Бели Шарени Tablecloths; кои мерки за 137 x 274 cm/ 53.8 инчен Боја : црвена и бела линија Функција : водоотпорен; масло-доказ; додадете фестивалска атмосфера; - заштита на табелата од се soiled.Карактеристики : лесен; обновливи Пакетот вклучува : 2 x Парчиња правоаголник мрачно tablecloths Забелешка : ве Молиме чувајте го производот подалеку од оган.8 инчен; соодветна големина може да се заштити вашиот табели од гребнатини и донесе голем визуелен ефект.Издржлив Материјал : нашата карневал циркус tablecloths се направени на задебелена PE пластичен материјал; водоотпорен и масло-доказ; не е лесно да се солза или да се скрши; лесно да се исчисти со вода и влажни брише; удобен и еднократно, на располагање да ви послужи многу пати.Име на производ : 2 парчиња црвена и бела линија tablecloth Спецификации : Материјал : пластични Облик : правоаголник Големина : 137 x 274 cm/ 53.

Основни карактеристики

Најдобри понуди