• Обновено
Јасно Пластика Tablecloth Заштитник Водоотпорен Винил Транспарентен Табела Капак (60X60 Инчи)

Јасно Пластика Tablecloth Заштитник Водоотпорен Винил Транспарентен Табела Капак (60X60 Инчи)

Rating 
DEN 333.60

Залиха
Во магацинот.

Висок Квалитет и Животна средина Материјал : tablecloth е со висок квалитет и тоа е 100% ПВЦ.Тоа е безбедно за употреба, дури и за деца и постари лица.Јасно винил Tablecloth Заштитник им овозможува на убавината на вашата природна дрвна маса или парична казна и постелнина за да се покаже преку,Кога ќе го отворите tablecloth, може да постојат некои прав на тоа, што се должи на триење во превозот процес.Вие само треба да се избрише со влажна крпа и може да се користи нормално.Чувајте ги вашите маса од нечистотија и нула : Ако не сакате вашата маса да се валкани и изгребани, додека сте на вечера, tablecloth е добар избор за вас, бидејќи на нафта и течни нема да излегуваат во јавноста преку тоа.Тоа ќе ви заштеди време за чистење на вашата маса и вашата маса секогаш ќе изгледаат сосема нов.Не-за еднократна употреба : На tablecloth можат да се користат одново и одново.Тоа е добро за да можете да ја користите ако сте секогаш имаат партија, празнувања, СКАРА во вашиот дом.Не секогаш треба да се купат нови.Лесен за чистење : Ако има масло и вода дамки на tablecloth, можете само да го избришете го со крпа.Ве молиме не го мијат во машината, бидејќи тоа може да се оштетени во внатрешноста на машината.

Основни карактеристики

Најдобри понуди