• Обновено
Newbridge Бохемски Ikat Стил За Печатење Фланелен Боксери, Поддржан Од Винил Tablecloth, Boho Шик Ikat Шема Винил Внатрешна/Надворешна Водоотпорен, Патио, Tablecloth, 70 Инчен Круг, Теал

Newbridge Бохемски Ikat Стил За Печатење Фланелен Боксери, Поддржан Од Винил Tablecloth, Boho Шик Ikat Шема

Rating 
DEN 527.76

Залиха
Во магацинот.

Заврши со пораби рабови.На Boho Стара Шик Ikat Печати Винил Внатрешна/Надворешна Водоотпорен, и Патио BBQ Tablecloth, сега се достапни во 2 colorways или Теал и Бела или Голема и Бела.Материјали : Површината 100% Винил, Фланелен Боксери Поддршка : 100% Полиестер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди