• Обновено
SPRICA Круг Tablecloth, Декоративни Жакард Памук, Лен Tassel Табела Капак, со Дијаметар од 150cm/60in, Погоден за Табели со Дијаметар Помал Од 115cm/45in, Крстот Шема Сива

SPRICA Круг Tablecloth, Декоративни Жакард Памук, Лен Tassel Табела Капак, со Дијаметар од 150cm/60in, Погоден

Rating 
DEN 549.12

Залиха
Во магацинот.

Cotton_blend.Комбинација на обоена ткаенина и жакард - Ова сива tablecloth се чувствува удобно на допир, линиите на моделот се мазни, а бојата е природен.Tassel Разубавувањето - Оваа табела корица има tassels на рабови како декорација, многу стилски и убави.Лесно да се Чисти - Тоа може да биде машина изми и рака мие е подобро.Бидејќи постојат tassels, ве молиме да се мијат нежно.Cotton_Blend - Внимателно избрани памук, лен ткаенини, текстура, носат-отпорни, обезбедување на вас со удобна сцена.Дијаметар 150cm/60", Погоден за тркалезни маси со дијаметар 20"-48".

Основни карактеристики

Најдобри понуди