• Обновено
DII Секојдневниот француски Мрачно Tabletop Собирање, Tablecloth, 60x104, Balsam Зелена

DII Секојдневниот француски Мрачно Tabletop Собирање, Tablecloth, 60x104, Balsam Зелена

Rating 
DEN 767.76

Залиха
Во магацинот.

100% Памук.Се СОЗДАДЕ ЗАБАВА Соодветни за маса која може да седиште 6 - 8 луѓе.ЛЕСНО НЕГА : 100% Памук tablecloth е да се грижи за, едноставно се фрли во мијат да се исчисти ја собори сува ниско ниво; Ниско железо ако е потребно.ДОДАВА ЗАВРШУВАЊЕТО на ДОПИР : Tablecloth може да се користи на свој или заедно со други предмети во збирката; Внатрешна/Надворешна употреба.НА TABLECLOTH ЌЕ ЉУБОВ : око-фаќање на дизајн за секој вид на забавни, нашите памук tablecloth ќе додадете богата, готовиот изглед.ЗА ПОВЕЌЕ DÉCOR : DII нуди прекрасен домашни производи, вклучувајќи тематските крпа салфетки, салфетка прстени, табела тркачи, и tablecloths.DII нуди целосна збирки на тренд врз основа дизајни, со што ќе се свежи, иновативни линии на квалитетот дом и градина производи за секоја сезона.Нека DII производи стане значаен дел од вашиот живот.DII нуди целосна наплата на тренд-базирани решенија за сите преку година.Инкорпорирање на популарната бои и теми, DII носи свежи, иновативна линија на кујната и постелнина, tabletop, подароци, и дома декор за секоја сезона, секој празник, и секој.Уживајте во нашата изобилство на Божиќ опции за да се вклучат во вашиот дом.Drape исклучен plaids, живописни црвена, или whimsical дизајни над вашиот tabletop и дополнуваат вашиот dishware со салфетки, патеки, placemats, и блескавата салфетка прстени.Додадете декоративни везени, plaid, или жакард dishtowels за вашата кујна и бања за гости да заличи вашиот простор.Додека печење празник колачиња, заврши празник тематските престилка околу вашата половината на задоволство на вашите гости.

Основни карактеристики

Најдобри понуди