• Обновено
Lahome Farmhouse Бивол Проверете Plaid Tablecloth - Grid памучен ткаенина на карета Перат Памук, Лен Табела Покрие Кујна трпезарија Ресторан Партија Декорација (Правоаголник - 55 x 102,

Lahome Farmhouse Бивол Проверете Plaid Tablecloth - Grid памучен ткаенина на карета Перат Памук, Лен Табела

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

ОБЛЕЧИ ВАШАТА ВЕЧЕРА ТАБЕЛА - Lahome Бивол Проверете Plaid Tablecloth мерки 55*102 инчен, е тешка категорија, еко-пријателски, и долг живот користи.Тоа е природна карактеристика на лен, и тоа не е голем квалитет проблем.Собори сува ниска топлина или се исуши; Топло пеглање, ако е потребно.БЕЗВРЕМЕНСКИ СТИЛ ЗА ВАШИОТ ДОМ - класичен главен за било каков вид на забавна оваа памук tablecloth ќе додадете богата готовиот изглед на вашиот табела Совршен на свој или со слој со tablecloths placemats табела тркачи салфетки прстени.Answer : ___________________________ Note : 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди