• Обновено
Sandbaggy Burlap Плоштадот 80 инчен x 80 инчи - за Уредување, Изградба, Оркестарот, Tablecloth (1000 Листови)

Sandbaggy Burlap Плоштадот 80 инчен x 80 инчи - за Уредување, Изградба, Оркестарот, Tablecloth (1000 Листови)

Rating 
DEN 720.00

Залиха
Во магацинот.

ДОВЕРЕНИ од СТРАНА на LANDSCAPERS & ИЗВЕДУВАЧИ : Sandbaggy Burlap Плоштади се доверени од страна на многу landscapers и изведувачи низ НАС од мали мајка и поп landscapers до големи размери пејзаж изведувачи.НАПРАВЕНИ ОД ИЗДРЖЛИВ 9 ОЗ ТКАЕНИНИ : спојуваат со користење на највисок степен на burlap ткаенина, Sandbaggy Burlap Плоштади се направени за да се користи многу пати.Добив многу трева/дрво исечоците треба да се јасни?Нема проблем - голем 80 инчи широка burlap ќе одговара на сите исечоци!.ОДЛИЧНО ЗА LANDSCAPERS/ИЗВЕДУВАЧИ/ОРКЕСТАРОТ : Од дома декор за уредување, Sandbaggy Burlap Плоштади понуди имаат неограничени користи.Од рустикален изглед свадба за да пресадување дрвја, овие burlap плоштадите ќе ја заврши работата. 100% BIODEGRADABLE И ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : 100% природно расте од јута растенија Sandbaggy Burlap Плоштади не користат синтетички материјали и природно biodegrade.Burlap е направен од кожата на природен јута растително и целосно ќе се распаѓаат во средина на крајот на својот живот.Без синтетички материјали.Нема емисии на јаглерод.Нема пластика во нашите океани.ПАКЕТ на 1000 - 80" Долго x 80" Широк Burlap Плоштади - Сега на nitty gritty детали Ако не сте запознаени со burlap, тоа не имаат уникатен мирис.Не грижете се-ако тоа ти пречи, оставете burlap надвор за 48 часа да им овозможи на лист воздух надвор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди