• Обновено
DII Бивол Проверете Собирање, Класичен Farmhouse Tablecloth, Tablecloth, 60x84, Светло Сина & Бело

DII Бивол Проверете Собирање, Класичен Farmhouse Tablecloth, Tablecloth, 60x84, Светло Сина & Бело

Rating 
DEN 671.76

Залиха
Во магацинот.

Со квалитетот во секоја нишка овие отпорни, долготрајни кујна текстил се мора со безвременски дизајн кој ќе направи изјава сите во текот на годината.DII нуди целосна наплата на тренд-базирани решенија за сите сезони.СЕДИШТА 6-8 ЛУЃЕ : 60x84" tablecloth се вклопува во маса кои места 6-8 луѓе или слој на поголема маса, како и; Облекуваат нашата сина и бела карирани tablecloth нагоре или надолу, користете го исклучиво во затворен простор секој ден, за лица или на отворено за излети и скара.Инкорпорирање на најжешките бои и теми, DII носи свежи, иновативна линија на кујна производи, tabletop, подароци, и дома декор за секоја сезона, секој празник и секој.ДОДАВА ЗАВРШУВАЊЕТО на ДОПИР : Нашата colorfast навремено отпорни карирани сина tablecloth им овозможува на вашиот dinnerware да се издвоите, прави изјава; Нашите бивол проверете табела додатоци доаѓаат во различни бои и големини, што ќе ви овозможи да се меша и натпревар.FARMHOUSE ОРКЕСТАРОТ : класичен главен за било каков вид на забавни, нашите памук tablecloth ќе додадете богата, готовиот изглед; За употреба на јадење, foyer или кафе на маса за да заличи било простор; на кој Било дел од нашиот Бивол Проверете Колекција ќе се направи прекрасен подарок.Машина за миење со ладна вода одделно, нежни циклус, собори сува ниска.Ниско железо ако е потребно.DII нуди целосна збирки на тренд врз основа дизајни, со што ќе се свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи, за секоја сезона.

Основни карактеристики

Најдобри понуди