• Обновено
DekorFentezyKiev Табела Тркач 26x176 инчи Тензух Tablecloth за Свадба Селски Boho Романтичен Стил Природни Газа Оркестарот Пастелни Боја (Зелена Градина Мудрец)

DekorFentezyKiev Табела Тркач 26x176 инчи Тензух Tablecloth за Свадба Селски Boho Романтичен Стил Природни Газа

Rating 
DEN 597.60

Залиха
Во магацинот.

ГОЛЕМИНА:Должина 176 инчи / 26 инчи.МАТЕРИЈАЛ:висок квалитет премиум газа табела тркач со збрчкана.МУЛТИ-КОРИСТЕТЕ:Екстра Долг табела тркач совршен за свадби лак, приеми, партии, булчински и бебето тушеви, родендени, бонбони buffets, десерт позадина, ревии, фото кабини, церемонијата и повеќе посебни прилики.СТИЛ: уникатен и домот, на врвот и на дното рабовите на тркач со завршена пораби.Важни информации : Поради варијации на боите, бои нареди во различно време ќе биде од различна боја многу и не може да одговара токму на бои.Исто така боја може да се одложи од фотографијата во зависност од следи прилагодувањата на вашиот компјутер.убава за секоја прилика, особено за селски свадби или бохемски тематските партии, песок церемонии, свадба столици, како на приемот област или позадина декорација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди