• Обновено
Удирани со тупаници Ѕвезда Калај Менгеме На Светилка во Црна Сенка

Удирани со тупаници Ѕвезда Калај Менгеме На Светилка во Црна Сенка

Rating 
DEN 790.80

Залиха
Во магацинот.

Едб Удирани Со Тупаници Ѕвезда Светилка Сенка.Црна Ѕвезда Удирани Со Тупаници Калај Светилка Сенка. 4" на врвот, 10" на дното.Сенка стеги на стандардна сијалица.Прекрасна колонијалната или примитивни оркестарот акцент за вашата светилка.Оваа удирани со тупаници ѕвезда земја светилка сенка е 4" на врвот, 10" на дното со 2" капка и 8" долу падина на двете страни.Тоа е целта е црн сатен.Оваа земја светилка сенка стеги на сијалица.Ѕвезди и границата блесне преку кога светло е вклучено.Оваа светилка сенка е совршен завршувањето на допир за вашиот примитивен или земја светилка и décor.

Основни карактеристики

Најдобри понуди