• Обновено
KTM Мека Вратоврска Надолу Сет со Куките

KTM Мека Вратоврска Надолу Сет со Куките

Rating 
DEN 839.76

Залиха
Во магацинот.

KTM мека вратоврска падови функција изграден во мека вратоврска циклуси кои ќе ви овозможи да се обезбеди вашите KTM без гребење вашиот handlebars Овие екстра широк webbing единици функција обложени голем јаз кука на двата краја, плус висок квалитет на триење заклучување на сврзувачки елементи KTM Портокал/Црна со изразита KTM Трки ознаки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди