• Обновено
GT Стил GT0953C Светлата Опфаќа Јасна 2 pc. Светлата Опфаќа

GT Стил GT0953C Светлата Опфаќа Јасна 2 pc. Светлата Опфаќа

Rating 
DEN 1589.28

Залиха
Во магацинот.

GT Стил GT0953 C Светлата Покрива; Јасен; 2 pc.;.Јасно.GT Стил.GT0953 C.Гаранција : Yes.Даде предниот дел на вашиот автомобил, мазна, извајани, аеродинамичен изглед со овие стилски светла покрива.Изградена од тешко, издржлив Composilite, тие исто така ќе го заштити вашиот вредни фарови од карпи, камења и други остатоци.Тие се сопствени дизајниран за уникатен изглед и совршено се вклопуваат.Сите функција на GTS логото, и секој совршено ги надополнува другите GTS светлина ги опфаќа.Сè што е вклучена за лесна инсталација, вклучувајќи и детални инструкции, без дупчење или модификации во вашето возило е потребно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди