• Обновено
5J.J7L05.001 5J.J9H05.001 Замена Проектор Светилка со Станбен за BenQ W1070 W1080ST HT1075 HT1085ST Проектор

5J.J7L05.001 5J.J9H05.001 Замена Проектор Светилка со Станбен за BenQ W1070 W1080ST HT1075 HT1085ST Проектор

Rating 
DEN 1583.76

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 5000 часа животен пат и 180 дена гаранција 30 дена бесплатен врати.Оваа светилка е премиум квалитет , го користи ултра висока ефикасност светилка режач.Овој проектор светилка е User-заменливи; Замена светилка со станбен за Брза и Лесна инсталација.На woprolight проектор светилка 5 J.J7 L05.001 5 J.J9 H05.001 е дизајниран да замени Ben Q проектори вклучени : .W1070 HT1075 HT1085 ST W1080 ST W1070+ W1080 ST+.Светилка за Дел Број : 5 J.J7 L05.001 5 J.J9 H05.001 This светилка работи со следниве Ben Q проектори : BENQ HT1075 BENQ HT1085 ST BENQ W1070 BENQ W1080 ST BENQ W1070+ BENQ W1080 ST+ Спецификации Светилка Wattage : P-VIP 240 W E20.9 Живот Време : 5000-6000 часа Гаранција Policy To се осигура задоволството на вашите купувања, сите светилки се продаваат од страна на woprolight ќе има право да ги 180 дена гаранција и 30 дена бесплатен врати.

Основни карактеристики

Најдобри понуди