• Обновено
Araca ELPLP41 /V13H010L41 Замена Проектор Светилка со Станбен за Epson H283A H284A проектот за модернизација на образованието-S5 EX70 проектот за модернизација на образованието-Х5 EX30 EX21

Araca ELPLP41 /V13H010L41 Замена Проектор Светилка со Станбен за Epson H283A H284A проектот за модернизација

Rating 
DEN 1348.08

Залиха
Во магацинот.

Компатибилни Модели : ELPLP41 /V13 H010 L41 со домување, целосно тестирани пред да замине на фабриката.Нов тип на луминисцентните electrode, совршени перформанси и компатибилност, лесно да светне вашиот лцд проектор. 3000 часа живот, 4000 часа во ЕКО режим, 2100 lumens светлината. 200 дена гаранција, постои било каков проблем, ви даде бесплатен замена или рефундирање до вас веднаш.За Проектор Модел : H283 A проектот за модернизација на образованието-S5 EX70 проектот за модернизација на образованието-Х5 EX30 EX21 H284 A EX50 Power Lite S5 /Power Lite S6 /Power Lite 77c /Power Lite W6 /Power Lite 78. Araca е електронска компонента R&D производителот и осветлување систем R&D производителот, ние се применуваат напредни оптичка технологија до проектор извор на светлина.Ние сме желни да ве однесе во high-definition светла, и динамичен свет.Ние обезбедуваме 200-ден се врати и размена на услугата, ако производот не успее во 200 дена, ние може да го замени тоа за вас бесплатно или враќање на полниот износ на нарачка до вас.EPSON H283 A проектот за модернизација на образованието-S5 EX70 Power Lite S5 Power Lite S6 проектот за модернизација на образованието-Х5 EX30 EX21 H284 A Power Lite 77c EX50 Power Lite W6 Power Lite 78 ИО-S6 ИО-S62 ИО-TW420 ИО-W6 ИО-S6 LU ИО-X6 ИО-X62 ИО-X6 LU ЕЈ-TW420 проектот за модернизација на образованието-260 проектот за модернизација на образованието-77 C проектот за модернизација на образованието-S52 проектот за модернизација на образованието-S6 проектот за модернизација на образованието-X52 проектот за модернизација на образованието-X6 H283 B H283 C H284 B H284 C H285 C Power Lite РК 700.

Основни карактеристики

Најдобри понуди