• Обновено
за Epson Powerlite Про G5350 G5350NL G5350WNL Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Ushio Сијалица Внатре)

за Epson Powerlite Про G5350 G5350NL G5350WNL Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Ushio Сијалица Внатре)

Rating 
DEN 2159.76

Залиха
Во магацинот.

Сите замена проектор светилки од Dekain се изградени со оригинални светилки од ОЕМ производители (UHP, P-ВИП, Ushio, Panasonic и Феникс).Светилка модул вклучува компатибилен домување, кој е направен од потрошни материјали и ќе ги собере правилно.Светилка е тестиран пред да се испрати за да се исполнат на оригиналните ОЕМ стандарди на квалитет, функционирањето и перформансите.На животниот век е 3 пати повеќе од економски светилки.Лесен за инсталација : Затвори проектор и изнесување на стара ламба по заладување.Стави во нови светилка и проверете дали приклучокот е поврзан добро.Ресетирање на мерачот на време кога ќе заврши. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. 240 Дена Бесплатен Замена Гаранција.Сервисот за Време на Одговор во рок од 12 Часа.Dekain Проектор Lamps All проекторот замена светилки се изградени со оригинални светилки од ОЕМ производители (UHP, P-ВИП, Ushio, Panasonic и Феникс).Светилка модул вклучува компатибилен домување, кој е направен од потрошни материјали и ќе ги собере правилно.Светилка е тестиран пред да се испрати за да се исполнат на оригиналните ОЕМ стандарди на квалитет, функционирањето и перформансите.На животниот век е 3 пати повеќе од економски светилки.Лесен за инсталација : Затвори проектор и изнесување на стара ламба по заладување.Стави во нови светилка и проверете дали приклучокот е поврзан добро.Ресетирање на мерачот на време кога ќе заврши.Гаранција Terms30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. 240 Дена Бесплатен Замена Гаранција.Сервисот за Време на Одговор во рок од 12 Часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди