• Обновено
OMAIC V13H010L49 Проектор Светилка за Epson ELPLP49 PowerLite Дома Кино 9700UB 6100 6500UB 8100 8345 8350 8500UB 8700UB Проектор Замена на Сијалица

OMAIC V13H010L49 Проектор Светилка за Epson ELPLP49 PowerLite Дома Кино 9700UB 6100 6500UB 8100 8345 8350 8500UB

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

OMAIC проектор светилка биле надминува да часа во повеќето 3500-4000 по долгорочна употреба тестирање.Над 95% brigtness како оригинален.Повеќе трајни и стабилни часа живот под ЕКО режим.Достапни за Epson : ЕЈ-TW2800 ЕЈ-TW2900 ЕЈ-TW3000 ЕЈ-TW3500 ЕЈ-TW3600 ЕЈ-TW3800 ЕЈ-TW4000 ЕЈ-TW4400 ЕЈ-TW4500 ЕЈ-TW5000 ЕЈ-TW5500 ЕЈ-TW5800 ЕЈ-TW8500 ЕЈ-TW3800 ЕЈ-TW5000 ЕЈ-TW5500 H291 A H291 B H291 F H292 A H293 A H293 B H336 A H336 F H337 A H338 A H373 A H373 B H373 F H416 B H416 B H419 A H420 A Power Lite Дома Кино 9700 UB 6100 6500 UB 8100 8345 8350 8500 UB 8700 UB Power Lite Про Кино 7100 8700 UB 7500 UB 9100 9350 9500 UB Проектори.Лесно за инсталирање на проектор светилка со куќа (Не само една гола сијалица).Строги целосна страни тестирање вклучувајќи компатибилност,осветленост,стабилна и издржливост пред тоа беше произведен.Ве молиме да ги ресетирате сите прилагодувањата за стандардни откако ќе се промени нова замена светилка.Ве молиме исклучете го вашиот проекција на машината пред инсталација и замена на сијалицата кога е ладно целосно.Топло потсетник (Професионално чистење проектор редовно го прави на машина и светилка користи подолго и светлината појасни.Препорачливо е да се чисти еднаш годишно).Висок-квалитет по-продажбата на услугата : 180 дена гаранција, 30 дена безусловна наплата!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, прво, ви благодарам.

Основни карактеристики

Најдобри понуди