• Обновено
ЕТ-LAD70 ЕТ-LAD70W Близнак Pack Оригинален Квалитет Проектор Светилка со Станбен за PANASONIC PT-DW750 PT-DW750E PT-DW750J PT-DW750U PT-DX820 PT-DX820E PT-DX820J PT-DX820U PT-DZ780 PT-DZ780E PT-DZ780J PT-DZ

ЕТ-LAD70 ЕТ-LAD70W Близнак Pack Оригинален Квалитет Проектор Светилка со Станбен за PANASONIC PT-DW750 PT-DW750E

Rating 
DEN 11733.12

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Новата Генерација На+ светилка фитил внатре сијалица направи тоа испорачува со висока дефиниција и со висок контраст со истиот оригинални функционирање.Со Посебни надгради рефлектор дизајн,сè на екранот изгледа повеќе брилијантен и живописни.Висока лумен излез, екстра долг живот.Оригинален квалитет светилка со станбен за брза и лесна инсталација.Компатибилен : PANASONIC PT-DW750 PANASONIC PT-DW750 E PANASONIC PT-DW750 J PANASONIC PT-DW750 U PANASONIC PT-DX820 PANASONIC PT-DX820 E PANASONIC PT-DX820 J PANASONIC PT-DX820 U PANASONIC PT-DZ780 PANASONIC PT-DZ780 E PANASONIC PT-DZ780 J PANASONIC PT-DZ780 U PANASONIC PT-FD605 CB.Светилка за Дел Број : ЕТ-LAD70 ЕТ-LAD70 WThis светилка работи со следниве PANASONIC проектори : PANASONIC PT-DW750 PANASONIC PT-DW750 EPANASONIC PT-DW750 JPANASONIC PT-DW750 UPANASONIC PT-DX820 PANASONIC PT-DX820 EPANASONIC PT-DX820 JPANASONIC PT-DX820 UPANASONIC PT-DZ780 PANASONIC PT-DZ780 EPANASONIC PT-DZ780 JPANASONIC PT-DZ780 UPANASONIC PT-FD605 CBSpecifications Lamp Wattage : HS310 AR124 Life Време : 4000-5000 hours Warranty Policy To се осигура задоволството на вашите купувања, сите светилки се продаваат од страна на Visdia ќе има право да ги 180 дена гаранција и 30 дена бесплатен врати.

Основни карактеристики

Најдобри понуди