• Обновено
YOSUN V13H010L54 V13H010L58 Проектор Светилка за Epson ELPLP54 ELPLP58 PowerLite Дома Кино 705HD EX31 EX51 EX71 ИО-S7 ИО-X7 ИО-S8 ex5200 ex7200 ex3200 s10+ Замена Проектор крушка Светилка со Домување

YOSUN V13H010L54 V13H010L58 Проектор Светилка за Epson ELPLP54 ELPLP58 PowerLite Дома Кино 705HD EX31 EX51 EX71

Rating 
DEN 1511.52

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .YOSUN 100% нов замена Проектор крушка светилка со истиот функционира како вашиот оригиналот.Совршено одговараат и компатибилен за вашиот лцд Проектор.КАРАКТЕРИСТИКИ : Тоа е светилка со станови, а не само една гола сијалица.Исто како светла и издржливи светилка фитил, како оригиналниот сијалица.КОМПАТИБИЛЕН МОДУЛИ : за EPSON ELPLP54 ELPLP55 ELPLP56 ELPLP58 Моќ Лајт Дома Кино 705 HD Моќ Лајт S7 W7 S8+ ИО-S7 ИО-X7 EB-S72 ИО-X72 ИО-S8 ИО-X8 ИО-S82 ИО-W7 ИО-W8 ИО-X8e ex3200 ex5200 ex7200 h368a ио-w9 ио-x10 ио-x92 s10+ vs200 s9 ЕЈ-TW450 EX31 EX51 EX71 H309 A H328 B Филм Колега 60 Филм Колега 62 V13 H010 L54 V13 H010 L55 V13 H010 L56 V13 H010 L58 Проектор.ИНСТАЛАЦИЈА И SAFTY : ќе најдете тоа е сосема лесно да го инсталирате во вашиот лцд Проектор како начини на кои можете да се одвоите од вашиот стара ламба.Да бидат свесни за приклучок бидете сигурни дека тоа е поврзан добро.ГАРАНЦИЈА И ВРАЌАЊЕ : Нови замени светилка ќе бидат испратени до вас кога вашиот сијалица беше надвор од работа природно во 180 дена.Се враќа прашање, ве молиме контакти нашите 24 часа/7 дена услуги на клиентите.Тоа е нашата признанија ако ви треба дополнителна помош.

Основни карактеристики

Најдобри понуди