• Обновено
Araca ELPLP89 Замена Проектор Светилки Сијалица за EPSON ЕЈ-TW7300 ЕЈ-TW9300 ЕЈ-TW8300 ЕЈ-TW9400 Powerlite Дома Кино 5040 5040ub 5040ube 5050 5050ub 5050ube про Кино 6040 6040ub 4040 4010

Araca ELPLP89 Замена Проектор Светилки Сијалица за EPSON ЕЈ-TW7300 ЕЈ-TW9300 ЕЈ-TW8300 ЕЈ-TW9400 Powerlite Дома

Rating 
DEN 2572.08

Залиха
Во магацинот.

Компатибилни Модели : ELPLP89 /V13 H010 L89 со домување, целосно тестирани пред да замине на фабриката.EPSON ЕЈ-TW7300 ЕЈ-TW8300 ЕЈ-TW8300 W ЕЈ-TW9300 ЕЈ-TW9300 W ЕЈ-TW9400 ЕЈ-TW9400 W H710 C H711 C H713 C H714 C H715 C /Home Кино 5040 Ub /Home Кино 5040 Ube /Home Кино 5050 Ub /Home Кино 5050 Ube /Home Кино 4010 /Home Кино 4000 /Pro Кино 4050 /Pro Кино 4040 /Pro Кино 6040ub /Pro Кино 6050ub.Ние сме желни да ве однесе во high-definition светла, и динамичен свет.Подобрување на квалитетот на производот врз основа на подобрување на суровини тестирање стандарди.Araca е електронска компонента R&D производителот и осветлување систем R&D производителот, ние се применуваат напредни оптичка технологија до проектор извор на светлина.Araca е електронска компонента R&D производителот и осветлување систем R&D производителот, ние се применуваат напредни оптичка технологија до проектор извор на светлина.Ние сме желни да ве однесе во high-definition светла, и динамичен свет.Нов тип на луминисцентните electrode, совршени перформанси и компатибилност, лесно да светне вашиот лцд проектор.Во прилог да се фокусира на подобрување на квалитетот на производот, ние секогаш ќе се стави клиенти на прво место.Ние обезбедуваме 200-ден се врати и размена на услугата, ако производот не успее во 200 дена, ние може да го замени тоа за вас бесплатно или враќање на полниот износ на нарачка до вас.

Основни карактеристики

Најдобри понуди