• Обновено
АКЦИЈА-1 Дома Essentials Колекција Тешки-Должност Scrubber Сунѓерот Пакет од 12, Жолта

АКЦИЈА-1 Дома Essentials Колекција Тешки-Должност Scrubber Сунѓерот Пакет од 12, Жолта

Rating 
DEN 547.68

Залиха
Во магацинот.

Пакување : вкупно 36 тешки сунѓери.Мерење : секој мерки 2 L x 1.75 H x 3.5 W во димензии.Разноврсна : идеален за тешки работи, како на пример садови, шпорет горилници, када, плочки и други места.Ноктите guard игран : лесно контрола и ефикасно чистење.Миење на садови или чистење на кујната, бањата и дневната соба ќе стане полесно и поефикасно со Акција 1 сунѓери.Нашиот бренд нуди високо квалитетни средства за чистење материјали и производи кои ќе ви овозможи да се одржи било простор за живеење беспрекорен со минимален напор.Тие доаѓаат во пакет или 12 или 24, па вие не мора да се направи повеќе патувања на намирници продавница и знаат дека секогаш имаат бенефиции.Нашите сунѓери лесно ќе се отстрани било нечистотија и дамки во купатило, кујна, или кога ќе се чисти јадења, и совршено ќе се одржи обликот, сува брзо, и нема да се валкана.

Основни карактеристики

Најдобри понуди