• Обновено
CELOX 36 Пакет Јадење Сунѓерот за Кујна, Dual Двострано Чистење Сунѓерот Тешки, Не Гребете Сунѓери Совршен за Кујна пример, перење на садови и апарати за Чистење, Многу Аб

CELOX 36 Пакет Јадење Сунѓерот за Кујна, Dual Двострано Чистење Сунѓерот Тешки, Не Гребете Сунѓери Совршен за

Rating 
DEN 575.76

Залиха
Во магацинот.

【Двојна Страни Ефикасно Чистење】На зелени чистење слој да може ефективно да се отстрани тврдоглави дамки како дамки на скара скара и други жолта дрво целулоза слој, исто така, има силна деконтаминација способност, што го прави вашиот чистење поефикасно. 【Долготрајни т да валкана.Не е лесно да се мувла и не е лесно да се одгледуваат бактерии.Секогаш тест на чистење страна на inconspicuous област за да ја провери нема површина штета.Не користите со абразивни почиста.Дрвна целулоза сунѓер со саќе структура, за производство на богата пенење;.На целулоза страна има голема апсорпција, совршен за чистење јадења, тоа брише нечистотија и остатоците од храна лесно без да остават гребнатини или ленти.Не е лесно да се мувла и не е лесно да се одгледуваат бактерии;.Не користите со абразивни почиста.Исплакнете со вода после секоја употреба, тие ќе се исушат брзо и не се добие валкана.Големината е добро да се биде ставен во кујната складирање рек;.Може да дезинфенкцирам во машина за миење на садови и повторна употреба.Dual Страни Ефикасно Чистење : На целулоза страна има голема апсорпција, совршен за чистење јадења, тоа брише нечистотија и остатоците од храна лесно без да остават гребнатини или ленти.Секогаш тест на чистење страна на inconspicuous област за да ја провери нема површина штета.Долготрајни т да валкана.Не е лесно да се мувла и не е лесно да се одгледуваат бактерии.ВНИМАНИЕТО : .Секогаш тест на чистење страна на inconspicuous област за да ја провери нема површина штета.Не користите со абразивни почиста.

Основни карактеристики

Најдобри понуди