• Обновено
Brillo Estracell Сунѓери | Premium, Долготрајни | Кујна (8 Pack (3ct), Оптоварување Edge)

Brillo Estracell Сунѓери | Premium, Долготрајни | Кујна (8 Pack (3ct), Оптоварување Edge)

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

ДЛАБОКО ПОСТИГНУВАЊЕ На Brillo Estracell сунѓер е направен за да се длабоко чисти површини во вашиот дом, без остро чистење.ПАТЕНТИРАНА ОПТОВАРУВАЊЕ ОБЛИК На клин облик ти овозможува да стигнат до сите дупки и crannies ви треба!Еден сунѓер за толку многу работи!.БРЗ ИСПЛАКНЕТЕ И СУВА Нашите сунѓерот може 10x побрзо од конкурентите и тоа суши побрзо премногу!Нема повеќе влага и сапуница сунѓери остави да се исуши!.РЕЦИКЛИРААТ Оваа сунѓерот се рециклираат и направени во САД!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди