• Обновено
YINMZNG Dishcloths Сунѓерот Влошки, Microfibre Облека,за Кујна, машина за Перење Нагоре, Бања, Тоалет

YINMZNG Dishcloths Сунѓерот Влошки, Microfibre Облека,за Кујна, машина за Перење Нагоре, Бања, Тоалет

Rating 
DEN 546.96

Залиха
Во магацинот.

Висок триење, силна деконтаминација способност, не е лесно да се добие мазна, и нема да го оштети садови.Тоа може да произведе богата пена за да им помогне брзо да ги отстрани дамки од масло за садови, садови и шпоретот.Овој пример, перење на садови ткаенина за чистење усвојува високо квалитетни целулоза сунѓерот материјал, кој е издржлив и може да се користи за долго време.На двострано дизајн со различни чистота има силна чистење способност и е многу погоден за употреба во домот кујни.Совршен за чистење алатка, може да се широко се користат во кујна, фрижидер, софа, чај сет, мебел, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Јадење, Миење Текстил Материјал : Целулоза Сунѓерот Количина : 10pcs Тежина : Околу. 280g / 9.9 мл Производ Големина : Прибл. 2.5x7.5x12cm / 1.0x3.0x4.7in Пакет Листата : 10 x Јадење, Миење Текстил Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Основни карактеристики

Најдобри понуди