• Обновено
UXZDX CUJUX Модерна Софа Кревет, Дневна Тапациран регулируема Облегалка Затворен Дневна Соба регулируема Облегалка Кат Виткање Прилагодливи Спиење Салон (Боја : Б)

UXZDX CUJUX Модерна Софа Кревет, Дневна Тапациран регулируема Облегалка Затворен Дневна Соба регулируема Облегалка

Rating 
DEN 626.40

Залиха
Во магацинот.

Подот-прилагодлив регулируема облегалка перница може лесно да се релаксираат, да седат, легнете, и да играат игри.Може да се здипли во неколку секунди за лесен за складирање и за носење.Прилагодливи да им помогне на вашиот главата, грбот и нозете се чувствуваат удобно.Погодна за луѓе од различни возрасти, висини и тело форми.Лесно да се одржи во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија, итн.Подот-прилагодлив регулируема облегалка перница може лесно да се релаксираат, да седат, легнете, и да играат игри.Може да се здипли во неколку секунди за лесен за складирање и за носење.Прилагодливи да им помогне на вашиот главата, грбот и нозете се чувствуваат удобно.Погодна за луѓе од различни возрасти, висини и тело форми.Лесно да се одржи во вашата спална соба, дневна соба, канцеларија, итн.Име : регулируема облегалка cushion Material : Fabric Appearance : modern Type : Дневна Соба Furniture Specific употреба : recliner Color : A, B, C, D 4 бои се available General цел : апарати за домаќинство furniture Folding : yes Additional функција : Подот foldingnote : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.Бидете сигурни дека ќе не ми пречи наддавање.2. Со различни бои, на екранот може да се различни, ве молиме да се разбере.Само продаде главниот производ, други производи не треба да се продаваат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди