• Обновено
Aluratek Прилагодливи Десктоп паметен Телефон & Таблета Стојат, Држач за iPhone, Android, iPad, & Повеќето Таблет Големини (AUCH06F), Сребро.

Aluratek Прилагодливи Десктоп паметен Телефон & Таблета Стојат, Држач за iPhone, Android, iPad, & Повеќето Таблет

Rating 
DEN 965.76

Залиха
Во магацинот.

Компатибилен со повеќето паметни телефони и таблети помеѓу 4.7-12.9 инчи.Прилагодлива висина - 12.6 -19.4 во.Мулти-гледање на Агли - до 76 степени.Пејзаж и портрет гледање.Мазна ротација, но цврст така на уредот останува во место.Анти-лизга гумени силикони зафат да го заштитите уредот од на лизгање, лизгање или гребење.Направени од издржлив алуминиум материјал - Компактен и лесен за лесно патувате.Aluratek е Универзална Десктоп паметен Телефон и Таблет Штанд ќе им даде на вашите раце пауза, па можете да уживате пребарување на интернет, гледање филмови и играње игри!Го видите вашиот паметен телефон или таблет во пејзаж или портрет ориентација и прилагодување на застане за да совршен агол на гледање.Направени со висок квалитет на алуминиум, стенд обезбедува цврста стабилност и набитост за вашиот мобилен уред.Трибината е база, исто така, има не се лизга на силиконски влошки и нозете за да се одржи од лизгање и лизгање исклучување на било која површина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди