• Обновено
ONISM Дрвени Телефон Докинг Станица за Мажите, Пепел Дрво Телефонот Стои на Биро,Ноќната Организатор со Клуч на Носителот,Дрвени Полнење Стојат,Паричник/Очила Органи

ONISM Дрвени Телефон Докинг Станица за Мажите, Пепел Дрво Телефонот Стои на Биро,Ноќната Организатор со Клуч

Rating 
DEN 1103.76

Залиха
Во магацинот.

Премиум Материјалот:Нашите дрвени телефон докинг станица е направен од природни Пепел дрво, и лак финиш гарантира висок квалитет и трајност, додека задржување на природната текстура на дрво.Лесно се Соберат:ноќната организаторот за мажите е е лесно да се соберат (собрание прирачник прилог),тоа е само составен од два дизајниран шаблони,така што лесно може да се состави и да се расклопуваат,што е погодно за патување или транспорт од соба в соба.Ние сме многу зафатени, секое утро.Најдобар подарок за Божиќ, Роденден, денот на Таткото, Годишнина, Матура.Тоа има голем број на додатоци, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на вашиот копчињата, часовници, прстени, паричници, очила, пари, пенкала, моливи, картички, слушалки, ѓердани, нараквици и накит да се задржи вашиот простор чиста и уредна.Ова е стилски начин за чување на вашиот телефон и Apple се Види во област каде што можете да ги чувате копчиња, паричници, и прстени во исто време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди