• Обновено
MUNLAIT Таблета Стенд-Прилагодливи Преносни Ipad Стојат, Компатибилен со iPhone, iPad, Samsung, HTC, LG, Nokia и Други Таблети

MUNLAIT Таблета Стенд-Прилагодливи Преносни Ipad Стојат, Компатибилен со iPhone, iPad, Samsung, HTC, LG, Nokia

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

【Прилагодливи】 Слободни рацете, се приспособат на аголот на 0-270°, гледање филмови во удобно држење, и да се избегне грлото на замор.Длабочината на жлебот се вклопува во рамката на телефонот само право, а видео не блокира преводи. 【Погодно】Количка за складирање, лесно да слајд во џеб да патуваат, полесно да се спроведе, да се види филмови во секое време, насекаде. 【Материјал големина】 големина : 103mm×83mm, избрани висок квалитет на еколошки АБС материјал, издржлив, лесен и стабилна. 【Сцена】Универзална компатибилност : Тоа може да се користи со сите 4-10 инчен паметни телефони и e-читателите, како што се i Pad Воздухот, i Pad 1, 2, 3, 4, i Pad mini, i Phone 6s/6 + 5 S 5 C 5, 4 S, 4/ i Pods Samsung Галакси S7 S7 Работ S6 S5 Забелешка 5 Забелешка 4 Samsung Galaxy Tab 2 10.1 итн. 【Квалитетна Услуга】 Ако имате било какви прашања пред или по купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме среќни да ви помогнат и да ги реши вашите проблеми.Зошто јас треба мобилен телефон/компјутер застане?Бесплатни вашите раце, да го прилагодите 0-270° агол, гледање филмови во удобно држење, и да се избегне грлото на замор.Зошто да изберете MUNLAIT?Нашите материјали се избрани висок квалитет на еколошки ABS материјали, издржлив, лесен и стабилна, производот е светлина, количка за складирање, лесно да се лизга во џеб да патуваат, полесно да се спроведе, да се види филмови во секое време, насекаде Големина : 103mm×83mm боја : Бела пакет содржи : 1 ×мобилен телефон/компјутер застане.

Основни карактеристики

Најдобри понуди