• Обновено
WVSHHFN Видиме Стојат, Паметни Држач за Таблет и паметен Телефон за да го Ослободите Вашите Раце со Прилагодливи Видите Ангел, Универзален за Сите Брендови на Таблети ?

WVSHHFN Видиме Стојат, Паметни Држач за Таблет и паметен Телефон за да го Ослободите Вашите Раце со Прилагодливи

Rating 
DEN 537.60

Залиха
Во магацинот.

На високо-квалитетна ABS материјал поддржува оваа трајни биро телефонот стои.9 инчен паметни телефони, погоден за мини таблети и е-читатели. [Стабилни и не се лизга] дното на паметен телефон носителот има силикони подлога, и триаголен носителот дизајн може да се заштити телефонот и носителот од лизгање и гребење.Таа ги зема многу малку простор и е погодна за домашни, кујна, купатило, спална соба, канцеларија или патување употреба. [Широко компатибилен] Овие универзални загради се погодни за сите паметни телефони и мини таблети. [Мулти-прилагодливи агол] Само се прилагоди и изберете агол на гледање ви се допаѓа во рамките на опсег од 0° до 270°.Телефонот носителот има различни бои за да се исполнат вашите различна боја потреби, а бројот е доволно за да можете да споделувате со семејството и пријателите. [Гаранција и пакување] 12 месеци депозит и 100% враќање на парите, ако не сте задоволни со купување.Масата телефон носителот може да ги стави на вашиот паметен телефон или мини таблет на удобно агол, што е многу погоден за гледање видеа, читање, видео разговори, сурфање на Интернет, играте игри или прави редовни разговори.Совршен phone држач за бироа, патување, дома, кујна и канцеларија.Тоа не е препорачливо да го користите за телефони со премногу дебела случаи, или можете да го отстраните силикони подлога за да одговара на телефони со премногу големи случаи.Лесен и пренослив : мобилен телефон носител е лесно да се свитка и слајд во џеб.[Лесен и свитлива] мобилен телефон носител е мал и лесно да се свитка и слајд во џеб.Прилагодливи агол на гледање : Лесно да се прилагоди на вашите омилени агол за да се исполнат различни гледање потреби, што ќе ви овозможи да уживаат во игри, видеа и hands-free fun General компатибилност : Може да се користи со сите 4-7.

Основни карактеристики

Најдобри понуди