• Обновено
Аудио Кабел за Поврзување 25m OD4.0mm Плоштадот Пристаниште на Плоштадот Порта Дигитален Аудио Звучници Оптички Влакна Поврзување на Кабел(Црн) (Боја : Црна)

Аудио Кабел за Поврзување 25m OD4.0mm Плоштадот Пристаниште на Плоштадот Порта Дигитален Аудио Звучници Оптички

Rating 
DEN 2265.60

Залиха
Во магацинот.

25m OD4.0mm Плоштадот Пристаниште на Плоштадот Порта Дигитален Аудио Звучници Оптички Влакна Поврзување на Кабел(Црна). 1. Употреба на високо-квалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електромагнетни пречки и радио frequency2. Висока густина жица, не е лесно да се наведнувам, благи и умерено, долго услуга life3. Fangkou да Fangkou, силна флексибилност, поголемиот дел од опремата со светлина интерфејс исполнат duration4. Оптички глави се користи на двата краја ефикасно да се намали сигнал distortion5. Висок-квалитет интерфејс, plug-отпорни, брз пренос стапка, стабилна и accurate6. Материјал : ПВЦ, plastic7. Поле на примена : поврзување на дигитални аудио интерфејс опрема, како што се DVI, моќност засилувач, стерео, high-definition плеер, ТВ, Blu-ray машина, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди