• Обновено
ZMEIMEI Чаша со Вино, Креативни Стакло Пресврт Коктел Чаша Шампањ Мартини Goblet Пиење Чаша Декорација (Капацитет : 101-200ml, Боја : BQBVABOB-Сина)

ZMEIMEI Чаша со Вино, Креативни Стакло Пресврт Коктел Чаша Шампањ Мартини Goblet Пиење Чаша Декорација (Капацитет

Rating 
DEN 2018.40

Залиха
Во магацинот.

Материјал : стакло.Состојба : 100% Сосема Нов.Со добар квалитет.Големина : 18 cm висока; Дијаметар 11.5 cm.Капацитет : 150 ml.Материјал : glass Condition : 100% Сосема New Good quality Size : 18 cm висока; Дијаметар 11.5 cm Capacity : 150 ml.

Основни карактеристики

Најдобри понуди