• Обновено
GaYouny Буда Статуа 21 Храм Стар Пурпурна Бронза Вистински Злато Мозаик Тантра Четири Вооружени Guanyin Bodhisattva Enshrine Буда

GaYouny Буда Статуа 21 Храм Стар Пурпурна Бронза Вистински Злато Мозаик Тантра Четири Вооружени Guanyin Bodhisattva

Rating 
DEN 935.76

Залиха
Во магацинот.

Може да биде лесно да се интегрира во вашата домашна декорација,канцеларија декорација,погоден за вашиот стил.Рачно изработени декорација,го направат вашиот живот повеќе рафинирано,уметност,убавина,карактер,мода,креативна декорација,исклучителна скулптура,комбинација на уметност и душата,елегантен и стилски.Зен Декорација Декорирате вашиот дом, со овој елегантен статуата на Буда,разубават вашата декорација место,да го положат топло и контемплативен атмосфера на секое место,и донесе позитивно влијание на секојдневниот живот.Ве молиме користете мека памучна flannelette платно за да ја бришам прашина исклучување на површината на скулптурата. Место на производот во сува и чиста животна средина за да се задржи скулптура сјајна за подолго време.

Основни карактеристики

Најдобри понуди